ITS – Międzynarodowe Usługi Techniczne

ITS - usługa jak żadna inna

Wydajny. Zaawansowany. Unikalny.

thyssenkrupp Elevator szczyci się najwyższej klasy serwisem funkcjonującym codziennie, 24 godziny na dobę. Każdy z naszych techników serwisowych może korzystać z wiedzy i możliwości sieci International Technical Services (ITS), która gromadzi wiedzę i doświadczenie wszystkich naszych specjalistów na całym świecie. Od know-how po dostawy części zamiennych – wsparcie ITS sprawia, że nasz globalny serwis jest jedyny w swoim rodzaju. Wiedza zgromadzona w ITS nie dotyczy tylko urządzeń thyssenkrupp Elevators. Technicy serwisowi ITS są również ekspertami w dziedzinie urządzeń innych producentów.

Znamy się na windach.

Głównym celem ITS jest zapewnienie, że technicy serwisowi thyssenkrupp posiadają jak najrozleglejszą wiedzę o wszystkich systemach dźwigów. Nasi technicy są bezustannie szkoleni, dlatego też zawsze są na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi i są w stanie szybko rozwiązywać wszelkie rodzaje problemów technicznych.

Upraszczamy rzeczy.

Oferujemy pełen serwis urządzeń wszystkich wiodących producentów dźwigów. Mogą na nas Państwo liczyć w kwestii zapewnienia najwyższej klasy wsparcia dla różnych układów dźwigowych. Spełnimy wszystkie Państwa potrzeby serwisowe.

Zawsze jesteśmy na czasie.

Dzięki strukturze sieciowej ITS technicy thyssenkrupp bezustannie uaktualniają swoją wiedzę o wyposażeniu naszej konkurencji i zapoznają się z najnowszymi danymi technicznymi.

Korzystamy z supernowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Narzędzia diagnostyczne opracowane przez ITS pozwalają naszym technikom na szybkie rozwiązywanie problemów technicznych. Dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu opracowywanemu w firmie, technicy thyssenkrupp w prosty sposób mogą łączyć się z interfejsami urządzeń sterujących produktów innych producentów.

Jesteśmy zawsze gotowi do akcji.

Dźwigi pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwość polegania na zespole serwisowym dostępnym non stop to wielka zaleta. Jeżeli zajdzie taka konieczność, inżynierowie ITS przyjadą do Państwa, by rozwiązać zaistniały problem wspólnie z lokalnym technikiem serwisowym.

Wykonujemy szybkie wymiany części.

ITS nie tylko posiada duży zapas części zamiennych do urządzeń wszystkich wiodących producentów, ale również może poszczycić się zespołem wykwalifikowanych techników. Zamawiamy rzadko spotykane oryginalne części i dostarczamy podzespoły zamienne z dnia na dzień – błyskawicznie naprawimy Państwa dźwig.

Odwiedź zakłady ITS.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych unikalnych zakładów ITS, by a własne oczy zapoznać się z wyjątkową ofertą serwisu dźwigów produkowanych przez konkurencję.

By dowiedzieć się więcej, należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym thyssenkrupp Elevator

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|