Dźwigi

Rozwiązania modernizacyjne

Wydajność i elastyczność w każdej skali

Najwyższa jakość to nasz największy priorytet. Inspiruje nas ona do tego, by oferować rozwiązania modernizacyjne dla praktycznie każdego możliwego zastosowania.

Mogą Państwo liczyć na naszą szeroką gamę rozwiązań – od niewielkich projektów rozbudowy do pełnej wymiany systemu. Jeżeli chcą Państwo zwiększyć zdolność przewozową możemy nawet zaoferować dwie niezależne kabiny, które będą poruszały się jedna nad drugą w pojedynczym szybie.

W idealnej sytuacji nasza praca rozpoczyna się od profesjonalnej analizy inspekcji dźwigu przeprowadzanej wspólnie z klientem. Pozwala to naszym specjalistom na ocenę sytuacji bezpośrednio u klienta, opracowanie szczegółowych zaleceń dotyczących opcji modernizacji i uwzględnienie wszystkich życzeń klienta.

W bardzo rzadkich przypadkach należy wymienić cały dźwig. W przypadku modernizacji częściowej naszą gamę rozwiązań otwiera wymiana pojedynczych części. Nawet w przypadku montażu całego nowego systemu oferujemy elastyczne podejście do procesu budowy. Nie powoduje to powstawania pyłu i nie wymaga zatrudnienia inżyniera budowlanego. Pozwala to również uniknąć hałaśliwych prac budowlanych.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|