Podzespoły

Łączność

Inteligentne funkcje dopasowane do indywidualnych wymagań

Urządzenia komunikacyjne oferują wiele zalet: dzięki zdalnej diagnostyce można zminimalizować koszty konserwacji, można również przeprowadzić analizę użytkowania dźwigu, skrócić czas odpowiedzi i uzyskać dodatkowe informacje.

Nasz sterownik może monitorować dźwig bezustannie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu można szybko identyfikować przyczyny awarii i usuwać pomniejsze usterki dzięki zdalnej diagnostyce. Układ zgłoszeń awaryjnych jest połączony z dyspozytornią, w której można zidentyfikować i przejąć kontrolę nad dźwigiem. Jeżeli potrzebna jest pomoc na miejscu, dzięki naszej zwartej sieci serwisowej możliwe jest natychmiastowe wysłanie wsparcia.

Co więcej, nasza inteligentna usługa Teleservice oferuje dodatkową funkcjonalność, taką jak wykrywanie nieprawidłowego użytkowania lub automatyczny rozruch w przypadku usterki. thyssenkrupp Monitoring – narzędzie do analizy i sterowania – kontroluje i monitoruje funkcje dźwigu. Obsługuje do 50 układów dźwigowych. Sprawia to, że Państwa dźwig jest zawsze pod kontrolą i umożliwia jego przystosowanie do indywidualnych potrzeb.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|