Podzespoły

Technologia sterowania

Przyszłościowe, wysoko wydajne systemy zapewniające optymalną jazdę dźwigu

Efektywne, elastyczne i inteligentne – dzięki naszej nowej technologii sterowania jesteśmy w stanie szybko i wydajnie unowocześnić Państwa dźwig.

Rodzina produktów Thyssocontrol Multican (TCM) jest idealną podstawą do modernizacji Państwa urządzenia. Wysokiej klasy konstrukcja z wieloma funkcjami w standardzie może zostać rozbudowana o możliwości dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Co więcej, można również dodać wiele innych funkcji, takich jak preselekcja przystanków, powiadomienia, kontrola dostępu i system komunikacji. Sprawia to, że Państwa dźwig jest w czołówce jeżeli chodzi o prędkość jazdy i nowoczesność.

System Preselekcji Wezwań (DSC)

Nasz System Preselekcji Wezwań (DSC) oferuje o wiele więcej niż konwencjonalne sterowniki. Za naciśnięciem przycisku DSC zapisuje wybrany kierunek jazdy oraz przystanek docelowy. W oparciu o te informacje sterownik wybiera najodpowiedniejszą windę z grupy.

Powiadomienia

Powiadomienia zapewniają wygodę użytkowania również dla osób niepełnosprawnych. Za pośrednictwem systemu powiadomień mogą Państwo również przekazywać ważne informacje pasażerom dźwigu.

Kontrola dostępu

Od prostych przełączników kluczykowych po wyrafinowane, kompleksowe rozwiązania – pomożemy Państwu zintegrować istniejące systemy kontroli dostępu lub wdrożyć jedno z rozwiązań opracowanych przez thyssenkrupp.

Urządzenia komunikacyjne

W przypadku sytuacji zagrożenia lub awarii, urządzenia komunikacyjne, takie jak podzespół zgłoszeń awaryjnych, są absolutnie kluczowe. Urządzenia komunikacyjne mogą również przekazywać dane pod kątem określonych procesów oceny.

Wymagania specjalne

Sterowniki dźwigów powinny działać bez zarzutu w każdych warunkach – nawet w miejscach wymagających specjalnych rozwiązań. Dźwigi przeciwpożarowe, dźwigi osobowe do pracy ciągłej i dźwigi wyposażone w specjalne osłony przeciwwybuchowe to najbardziej oczywiste przykłady.

Technologia interfejsu i sterowania

By zintegrować nowy sterownik windy z istniejącym w budynku układem, potrzebne są elastyczne interfejsy. Tylko w takim wypadku da się inteligentnie połączyć szeroką gamę jednostek napędowych, napędów drzwi i innych podzespołów dźwigowych. Oferujemy elastyczne, wysoko wydajne sterowniki, które zapewniają optymalną pracę zarówno w połączeniu z nowymi jak i starszymi napędami.

Falownik

Nasza seria falowników (VVVF) z dużą częstotliwością przełączania sprawia, że dźwigi pracują z dużą wydajnością i zapewniają płynną jazdę. Falownik zapewnia oszczędność energii, zmniejsza obciążenie sieci elektrycznej dzięki niskiej wartości prądu rozruchowego i charakteryzuje się wysoką wydajnością w każdym trybie pracy, w szczególności w połączeniu z naszymi jednostkami napędowymi.

Rozwiązania systemowe

Nasza rodzina sterowników MCM to rozwiązanie systemowe zaprojektowane w szczególności pod kątem modernizacji: od MCMx stworzonego do dźwigów elektrycznych po MCMh zaprojektowane z myślą o urządzeniach hydraulicznych.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|