Podzespoły

Elementy kontrolne i wyświetlacze

Interakcja i komunikacja zwiększająca wygodę użytkowników

Projekt urządzeń sterujących i wyświetlaczy to część uroku naszych dźwigów. Modernizacja tego obszaru nie tylko zwiększa użyteczność – dodatkowe funkcje otwierają zupełnie nowe możliwości.

Szeroka gama elementów sterowania i wyświetlaczy umożliwia sprostanie każdym wymaganiom. Poza klasycznym panelem sterowania o prostym, ponadczasowym wyglądzie, oferujemy również całościowe pakiety ułatwiające korzystanie z dźwigu osobom niepełnosprawnym, informacyjne wyświetlacze i interaktywne ekrany dotykowe.

Przyciski

Design pod Państwa palcami – w szczegółach tak niewielkich jak pojedyncze przyciski. Oferujemy przyciski przystankowe dostosowane wyglądem do aranżacji Państwa budynku. Poza przyciskami wezwań i wysyłania oferujemy dodatkowe elementy sterowania takie jak przełączniki kluczykowe otwierające dodatkowe funkcje, przyciski specjalnych wezwań, kontrolę dostępu i przyciski oporne na akty wandalizmu.

Wyświetlacze i ekrany dotykowe

Oferujemy szeroką gamę wyświetlaczy i ekranów dotykowych do zastosowania wewnątrz kabiny i na zewnątrz dźwigu. Do Systemu Preselekcji Wezwań (DSC) oferujemy nowoczesne szklane panele w różnych formach. Korzystając zaś z naszego systemu informacyjnego Liftscreen mogą Państwo dostarczać pasażerom użyteczne i interesujące informacje.

Rzut oka na zalety

  • Doskonała użyteczność i przejrzystość dla pasażerów
  • Łatwe w obsłudze i przyjazne osobom niepełnosprawnym sterowanie windą
  • Trwałe, ergonomiczne elementy sterowania o ponadczasowym wyglądzie i w najwyższej jakości
  • Terminale Systemu Preselekcji Wezwań (DSC)
Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|