Dlaczego warto przeprowadzić modernizację?

Specjalne wymagania

Państwa dźwig staje się idealnym partnerem

Specjalne zastosowania niosą ze sobą specjalne wymagania. Wymogi związane z przekroczeniem optymalnego komfortu jazdy i zwyczajowych standardów bezpieczeństwa. Czy potrzebują Państwo wyprodukowanego na zamówienie dźwigu towarowego, czy dźwigu osobowego do domu spokojnej starości – nasze rozwiązania w zakresie modernizacji gwarantują, że Państwa urządzenia idealnie spełnią Państwa założenia.

Dźwigi przyjazne osobom niepełnosprawnym

Od indywidualnych, produkowanych na zamówienie elementów po panel sterowania dostępny dla osób niepełnosprawnych – kabiny „bez barier” stają się na rynku coraz ważniejsze. Poza poradami dotyczącymi opcji transportowych, oferujemy szeroką gamę pakietów rozwiązań, które spełnią wszelkie potrzeby naszych Klientów.

Ochrona przed wandalizmem

Systemy dźwigowe w budynkach mieszkalnych powinny być chronione przed wandalizmem. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie możemy zaoferować efektywne rozwiązania, które zachowają dobry wygląd kabiny Państwa dźwigu.

Ochrona przeciwpożarowa

Od statycznych i dynamicznych systemów kontroli pożaru przez oddymiacze szybów, do elementów odpornych na ogień – zapewniamy, że Państwa system jest chroniony przed pożarem.

Dźwigi przeciwpożarowe

Chcą Państwo zoptymalizować wydajność swojego dźwigu przeciwpożarowego? Z przyjemnością Państwu pomożemy, ściśle współpracując z lokalnymi służbami pożarowymi.

Ochrona przed wybuchem

Produkujemy towarowe dźwigi przemysłowe od wielu lat. Jesteśmy idealnym partnerem oferującym systemy dźwigowe przeznaczone do miejsc zagrożonych eksplozją i zakładów chemicznych.

I wiele więcej...

Jeżeli szukasz idealnego dźwigu pochyłego, fasadowego lub do pracy ciągłej – bądź też innego rodzaju specjalnego układu – służymy pomocą!

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|