Dlaczego warto przeprowadzić modernizację?

Efektywność energetyczna

Zmniejszenie wpływu na środowisko i budżet

Dzięki oszczędzającym energię produktom, które opracowaliśmy, mogą Państwo w znaczącym stopniu zoptymalizować wydajność dźwigu w zakresie oszczędności energii i wpływu na środowisko. Wymiana pojedynczych podzespołów często okazuje się wystarczająca. Państwa system zaczyna przypominać nowoczesne konstrukcje pod kątem wysokiej wydajności.

Wysoko wydajne sterowniki

Nasze inteligentne, wysoko wydajne sterowniki zapewniają optymalne przejazdy i oszczędność energii. Ich wydajność jest wynikiem licznych funkcji opcjonalnych, takich jak automatyczne wyłączanie światła w kabinie lub możliwość anulowania wezwania jeżeli wciśnięto nieodpowiedni przycisk.

deltaV: wydajna energetycznie jednostka napędowa

deltaV składa się z wysoko wydajnego bezprzekładniowego napędu o rożnych dostępnych wymiarach ram, co umożliwia optymalne dopasowanie do odpowiedniej maszynowni. Dzięki wysokiej wydajności nowoczesnych napędów bezprzekładniowych, drastycznie spada zużycie energii – nie muszą Państwo również zmieniać istniejącej konstrukcji budynku. Co więcej, technologia sterowania z falownikiem optymalizuje komfort jazdy i oszczędza energię.

Produkty oszczędzające energię

Inicjatywa środowiskowa thyssenkrupp sprawia, iż oferujemy oszczędzające energię i wyznaczające trendy produkty, które w znaczącym stopniu przyczyniają się do ochrony klimatu i środowiska – dostępne przy modernizacji, jak i w nowych instalacjach.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|