Dlaczego warto przeprowadzić modernizację?

Wystrój oraz komfort

Możliwość nadania kabinie dźwigu szczególnego klimatu

Wśród naszych eleganckich projektów jest wiele propozycji, dzięki którym kabina Państwa dźwigu stanie się niepowtarzalna. Biorąc pod uwagę przepisy, prawie wszystkie materiały i wersje można ze sobą łączyć i dopasowywać wedle gustu.

Dźwig thyssenkrupp to jednak znacznie więcej niż piękna oprawa. Wszystkie nasze projekty są wyjątkowo odporne i posłużą Państwu przez wiele lat. Państwa dźwig będzie robił wrażenie przez długi czas, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Oczywiście, jeżeli zmienia się waga kabiny, przeprowadzimy kontrolę wszystkich odpowiednich elementów bezpieczeństwa i dostarczymy odpowiednie wyliczenia.

Komfort jazdy

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii sterowania i napędu, co oznacza, że nasze modernizacje zapewniają płynne ruszanie, gładkie przyśpieszenie i hamowanie oraz dokładne poziomowanie na przystankach – przy każdym obciążeniu w określonych ramach. Drzwi otwierają się i zamykają z dużą precyzją dzięki monitoringowi obszaru wejściowego.

Projekt kabiny

Kamień, szkło, laminat, stal nierdzewna – dostępne jest wiele atrakcyjnych opcji aranżacji sufitu, ścian i podłogi kabiny dźwigu.

Projekt oświetlenia

Dzięki naszym koncepcjom oświetlenia, mogą Państwo stworzyć dowolny nastrój i kolor światła w kabinie oszczędzając przy tym pieniądze. Systemy LED nie tylko oferują jasne światło i długi okres użytkowy, ale również pobierają bardzo niewiele energii i przekształcają elektryczność w światło przy praktycznie zerowej stracie energii.

Systemy informacyjne

Nasz system informacyjny Liftscreen oferuje pasażerom użyteczne i interesujące informacje. Innowacyjna technologia wyświetlacza sprawia, że wyświetlane są informacje o bieżących sprawach, pogodzie i inne. Platforma internetowa służy również do celów reklamowych.

Systemy akustyczne

Od prostych powiadomień do całej gamy utworów muzycznych – nasze systemy akustyczne sprawiają, że wszystko to jest możliwe. Poza rozrywką, system akustyczny emituje powiadomienia o przystankach dźwigu, co zapewnia wygodę użytkowania również dla osób niepełnosprawnych.

Wybór zapachów

Świeży zapach sprawia, że jazda dźwigiem jest jeszcze przyjemniejsza. Nasze specjalnie wyselekcjonowane zapachy pozwalają nadać kabinie niepowtarzalny charakter.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|