Zrówoważony rozój

Tworzenie z miast lepszych miejsc do życia

W thyssenkrupp Elevator staramy się, aby miasta były najlepszym miejscem do zamieszkania. Robimy to poprzez zapewnienie zrównoważonej infrastruktury budowlanej i coraz bardziej ekologicznych systemów transportu pasażerskiego. Priorytetem jest także zwiększenie mobilności osób starszych. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu jakości, komfortu użytkownika, dostępności oraz bezpieczeństwa.

Zobowiązania wobec społeczności

Zauważamy oraz rozumiemy potrzeby współczesnego świata oraz naszych Klientów. Naszym celem jest sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na dobra konsumpcyjne i inwestycyjne, infrastrukturę, energię i surowce, z uwzględnieniem coraz bardziej ograniczonych surowców. Nasi pracownicy ciągle rozwijają oraz dostarczają produktów i rozwiązań, aby zrealizować to zadanie. Działają z pasją, determinacją oraz odpowiednimi umiejętnościami.

Dedykowane dla zrównoważonej infrastruktury budowlanej

Dedykowane dla zrównoważonej infrastruktury budowlanej

Budynki średniej wysokości zapewniają najbardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie konstrukcyjne. Wykorzystują mniej powierzchni oraz umożliwiają scentralizowaną, sprawną kontrolę energii.

Zrównoważone budownictwo staje się korzystne ekonomicznie dzięki:

  • tworzeniu budynków inteligentnych
  • obniżeniu kosztów eksploatacji (energia, woda, odpady)
  • poprawie rentowności
  • wzroście wartości rynkowej
  • poprawie środowiska miejskiego

Nasze produkty oraz usługi są dostosowane do wymogów budownictwa zrównoważonego.

  • Zapewniamy wydajne, bezpieczne, niezawodne oraz komfortowe produkty i usługi
  • Wspieramy naszych Klientów w trakcie etapu planowania, dzięki kompleksowym usługom konsultingowym dostarczanym przez ekspertów ds. zrównoważonego budownictwa, składającym się z ponad 200 akredytowanych firm zajmujących się certyfikacją LEED oraz BREEAM
  • Modernizujemy istniejącą infrastrukturę, aby spełnić normy zrównoważonego budownictwa

Zrównoważony rozwój i społeczeństwo: uwzględnianie potrzeb społeczności na całym świecie

Poprzez zaangażowanie społeczności, pomagamy uczynić miasta lepszym miejscem do życia. Z jednostkami zlokalizowanymi w ponad 900 miejscach na całym świecie, angażujemy się w poprawę jakości życia ludzi.

Uczciwość wobec wszystkich jest jedną z naszych zasad przewodnich. Aktywnie walczymy z dyskryminacją oraz wspieramy idee tolerancji. Zaufanie i wzajemny szacunek są podstawą naszego sukcesu.

Odkąd kluczem do sukcesu jest młodzież, aktywnie wspieramy szkoły, uczelnie i inne instytucje edukacyjne.

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Skoncentrowanie się na ochronie środowiska poprzez ochronę zasobów oraz efektywność energetyczną sprawia, że działalność firmy ma sens. Jednocześnie chronimy dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów, partnerów i społeczności, w których żyjemy oraz pracujemy.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|