Organizacja

thyssenkrupp Elevator

thyssenkrupp Elevator łączy w sobie globalne działania grupy w systemie transport pasażerskiego. Przy sprzedaży rzędu 8.0 miliarda Euro w roku finansowym 2018/2019 oraz klientach w 100 krajach, thyssenkrupp Elevator jest jedną z wiodących firm produkujących windy na świecie. Wraz z 50 tys. wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, firma oferuje innowacyjne i wydajne energetycznie produkty by sprostać indywidualnym wymaganiom Klienta. Portfolio zawiera windy osobowe i towarowe, schody i chodniki ruchome, rękawy lotniskowe, windy i platformy schodowe, jak również dopasowane do potrzeb Klienta usługi serwisowe dla każdego produktu. Ponad 1000 placówek sprzedaży na całym świecie zapewnia kompleksową obsługę i sprzedaż, gwarantując dobrą komunikację z Klientem.

thyssenkrupp Elevator obejmuje globalną działalność grupy thyssenkrupp w systemie transportu pasażerskiego.

Nasza działalność obejmuje cztery jednostki biznesowe, z czego trzy koncentrują się na regionalnej sprzedaży wind oraz schodów ruchomych w Europie/Afryce, obu Amerykach, Azji/Pacyfiku. Czwarta jednostka zajmuje się sprzedażą urządzeń z możliwością zamontowania w domu Klienta oraz rękawów lotniskowych na całym świecie.

Zarząd

Peter Walker

Peter Walker

CEO od 01.01.2019 r. Od 01.02.2018 r. Peter Walker jest Dyrektorem Generalnym oraz Członkiem Zarządu thyssenkrupp Elevator AG.

Keles

Ercan Keles

Urodzony w 1971 r. Od 01.04.2012 r. Ercan Keles jest Dyrektorem Finansowym oraz Członkiem Zarządu thyssenkrupp Elevator AG.

Detlef Hunsdiek

Dr. Detlef Hunsdiek

Urodzony w 1957 r. Od 01.11.2017 r. Dr. Hunsdiek jest Szefem Działu Zasobów Ludzkich (CHRO) oraz Członkiem Zarządu thyssenkrupp Elevator AG.

Do góry
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © thyssenkrupp Elevator
Imprint|Informacje prawne|